Telefon: 0 216 410 3707

Hakkımızda

2012 Yılında Av. Arb. Murat Mert tarafından kurulan ve halen üç ortakla faaliyetine devam eden Mert Hukuk Bürosu; tecrübeli kadrosuyla avukatlık ve arabuluculuk hizmeti vermektedir.

Araştırmacı ve dinamik danışman kadrosuyla, hızla değişen yerel ve global hukuk sistemi ile güncel yargı içtihatlarını takip ederek müvekkillerinin her türlü hukuki sorunlarına rasyonel çözümler üretmektedir. Kurulduğu günden bu yana yerli ve yabancı gerçek ve tüzel kişilerden oluşan müvekkillerine meslek etiğine uygun şekilde etkili ve sonuç odaklı hukuki danışmanlık sağlamaktadır.

Karşılaşılan hukuki sorunlara üretilen çözümlerin yanı sıra; müvekkillerin faaliyet alanlarına ve çalışma sistemlerine göre ortaya çıkabilecek her türlü hukuki sorunların öngörülerek önlenmesi amacıyla etkili danışmanlık hizmetini yürütür.

Dürüstlük ve çalışkanlığı ilke edinerek farklı konularda uzman kadrosuyla hukukunun hemen her alanında danışmanlık yapmaktadır.

Dava ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra uyuşmazlıkların alternatif çözüm yöntemleri olan arabuluculuk veya uzlaşma aracılığıyla çözümlenmesi için arabulucu veya uzlaştırmacı sıfatıyla gerekli faaliyetleri de yürütmektedir.