Telefon: 0 216 410 3707

HİZMETLERİMİZ

Arabuluculuk

Arabuluculuk Nedir? Arabuluculuk, hukuk uyuşmazlıklarında Arabuluculuk Kanunu kapsamında kabul edilmiş, mahkeme dışı, etkin bir çözü ..

Detaylar

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku İş akdinin feshi davaları İş kazası ve iş kazasından doğan tazminat davaları İşe iade davaları Kıd ..

Detaylar

Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku

Gayrimenkul, Kira ve İnşaat Hukuku Çalışma Alanları Büromuz uzman hukukçulardan oluşan kadrosuyla, danışmanlık ve dava takip ..

Detaylar

Ticaret ve Şirketler Hukuku

Ticaret hukuku, hukuğun, ticaretle ilişkili tüm mevzuatı kapsayan bir alt dalıdır. Bireyler arasındaki ticari ilişkileri d& ..

Detaylar

Aile Hukuku

Mert Hukuk Bürosu olarak gerek Türk vatandaşları gerekse Türk vatandaşı ve yabancılar arasındaki evlenme, nişanlanma, boşanma, nafaka y&u ..

Detaylar

İcra ve İflas Hukuku

Büromuzda yerli ve yabancı şirket ve gerçek kişilerin Türkiye’deki alacaklarının tahsili için avukatlık ve danışmanlık hi ..

Detaylar

Miras Hukuku

Mert Hukuk Bürosu miras hukuku ile ilgili her türlü konuda hukuki danışmanlık yapmaktadır. Tecrübeli Avukatlar ile vasiyet ve miras s&ou ..

Detaylar

Tüketici Hukuku

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun, Borçlar Kanunu, Ticaret Kanunu,  vs ilgili yönetmelikler alanına giren konuların, Tüketici ..

Detaylar